Порошенко обговорив з міністром оборони Канади залучення канадських військових інструкторів

Президент України Петро Порошенко обговорив з міністром оборони Канади Джейсоном Кенні розширення військово-технічної співпраці між державами, зокрема можливість навчання українських військових канадськими інструкторами
Depo.Влада
26 червня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Так, Порошенко подякував Канаді за всебічну підтримку України, особливо за заходи на посилення обороноздатності, оскільки з початку російської військової агресії на Донбасі Канада однією з перших надала Збройним силам України допомогу, зокрема, зимову уніформу, аптечки, захисні шоломи, жилети, намети і спальні мішки.

"Справжні друзі пізнаються в біді. І Канада це постійно демонструє", - наголосив президент.

Сторони також обговорили перспективи участі у міжнародних багатонаціональних військових навчаннях, які заплановані військовими відомствами України та Канади у поточному році. Порошенко високо оцінив можливість залучення канадських інструкторів для проведення навчань на українських військових полігонах, а також обміну досвідом щодо сучасних проявів "гібридної війни". Це, на переконання президента, дасть змогу ознайомитися з рівнем викликів та загроз, які агресія проти України несе для всього світу.

Порошенко і Кенні також обговорили важливість спрощення візового режиму між Україною та Канадою з огляду на близькість історичних, культурних та національних зв'язків народів обох країн.

"Джейсон Кенні, який є також міністром з питань багатокультурності Канади, наголосив на тому, що захист суверенітету та територіальної цілісності України є не лише необхідністю для світової безпеки, але й потребою мільйонів канадців, які відчувають глибокі зв'язки з історичною батьківщиною", - наголосили в Адміністрації Президента.

Нагадаємо, що вчора  міністр оборони Канади Джейсон Кенні заявив, що його країна готова поставляти Україні летальну зброю, але не стане діяти без підтримки союзників по НАТО.