Порошенко обговорив з Лагард реалізацію нової програми stand-by

Президент Петро Порошенко та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час зустрічі у Давосі обговорили співпрацю України з МВФ

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Twitter українського президента.

Порошенко та Лагард також обговорили перспективи економічного зростання нашої держави у цьому році.

"Під час зустрічі з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард у Давосі обговорили стан розвитку співпраці Україна-МВФ та початок реалізації нової програми "Стенд-бай", а також - перспективи економічного зростання України у 2019 році", - зазначив голова держави.

Нагадаємо, у грудні президент України Петро Порошенко похвалився, що завдяки макрофінансовій допомозі від Євросоюзу, золотовалютні резерви України складають вже майже 20 млрд доларів.

Довідка: 18 грудня 2018 року у Вашингтоні Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про відкриття для України нової 14-місячної програми підтримки економічної політики stand-by (SBA).

Програма передбачає негайне надання Україні першого траншу в розмірі $1,4 млрд. Решта сума буде надаватися кожні півроку.

Загальний обсяг програми - $3,9 млрд. Відзначимо, що це десята програма МВФ для України.

За даними Нацбанку, затверджена програма співпраці України та МВФ фокусується на продовженні тих реформ, реалізація яких забезпечувала макроекономічну та фінансову стабільність країни впродовж останніх років.

21 грудня Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з МВФ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #МВФ