Порошенко обговорив із заступником генсека ООН про інфраструктуру Донбасу

Президент України Петро Порошенко прийняв заступника Генерального секретаря ООН, виконавчий директор Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) Греті Фаремо
Depo.Влада
15 травня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі Адміністрації президента, передає depo.ua.

"Під час зустрічі обговорювалися перспективи розширення допомоги з боку організацій системи ООН в питанні надання допомоги по швидкому відновленню об'єктів необхідної інфраструктури на Донбасі та забезпечення розвитку постраждалих від російської агресії районів Донецької та Луганської областей. Особливу увагу було приділено актуальним гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб в Україні", – йдеться в повідомленні.

Порошенко обговорив із заступником генсека ООН про інфраструктуру Донбасу - фото 1

Петро Порошенко підкреслив важливість доступу України до інноваційним джерелам фінансування – через взаємодію з інституційними донорами, благодійними організаціями, міжнародними бізнес асоціаціями – для здійснення соціально-економічних, екологічних і гуманітарних проектів на Донбасі.

"Мова йшла, зокрема, про спеціальних проектах з розмінування території, програми створення нових робочих місць для жителів Донбасу і розвитку освітніх можливостей для дітей, які включають відновлення і модернізацію навчальних закладів", – відзначили в прес-службі.

За пропозицією президента була досягнута домовленість про опрацювання питання створення нового офісу ЮНОПС, який забезпечив би координацію проектів і програм, що реалізуються ООН на території України, а також мобілізацію та раціональне використання міжнародної фінансової допомоги.

Заступник генерального секретаря ООН привітала Україну з "блискучою і заслуженою перемогою" Джамали на пісенному конкурсі Євробачення в Швеції.

Нагадаємо, гуманітарна організація відновить 200 будинків у Мар'їнці і Красногорівці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада