Порошенко обіцяє прискорити процес формування Кабміну поліглотів

Президент Петро Порошенко обіцяє докласти всіх зусиль, щоб коаліційний уряд було сформовано якнайшвидше
Depo.Влада
24 листопада 2014 14:46
ФОТО: depo.ua
Порошенко обіцяє прискорити процес формування Кабміну поліглотів
Порошенко обіцяє прискорити процес формування Кабміну поліглотів

Про це він заявив на спільному брифінгу з Президентом Литви Далею Грібаускайте в Києві, передає ДеПо з посиланням на «Укрінформ».

«Президент не повинен втручатися в процес підписання коаліційної угоди. Це виключно компетенція парламентських фракцій, але, звичайно, я роблю все від мене залежне, щоб прискорити цей процес», - сказав глава держави.

Він нагадав, що коаліційна угода підписана ще минулого тижня, і в даний час є всі підстави сподіватися, що вже на цьому тижні відбудеться перша сесія новообраної Верховної Ради.

«Коаліційна угода повинна бути не тільки парафована, але й підписана на цьому тижні. Я дуже чекаю, що парламентським фракціям вдасться сформувати свої пропозиції щодо формування уряду на цьому тижні. У нас немає ніяких підстав гаяти час», - зазначив президент.

Глава держави вкотре наголосив, що новий уряд повинен бути проєвропейським. «І я думаю, що знання англійської, німецької або французької мов є дуже бажаним, якщо не обов'язковим для європейського уряду», - резюмував він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив про намір запропонувати кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єр-міністра в новому Кабінеті міністрів України.