Порошенко обіцяє прискорити процес формування Кабміну поліглотів

Президент Петро Порошенко обіцяє докласти всіх зусиль, щоб коаліційний уряд було сформовано якнайшвидше
Порошенко обіцяє прискорити процес формування Кабміну поліглотів
Порошенко обіцяє прискорити процес формування Кабміну поліглотів

Про це він заявив на спільному брифінгу з Президентом Литви Далею Грібаускайте в Києві, передає ДеПо з посиланням на «Укрінформ».

«Президент не повинен втручатися в процес підписання коаліційної угоди. Це виключно компетенція парламентських фракцій, але, звичайно, я роблю все від мене залежне, щоб прискорити цей процес», - сказав глава держави.

Він нагадав, що коаліційна угода підписана ще минулого тижня, і в даний час є всі підстави сподіватися, що вже на цьому тижні відбудеться перша сесія новообраної Верховної Ради.

«Коаліційна угода повинна бути не тільки парафована, але й підписана на цьому тижні. Я дуже чекаю, що парламентським фракціям вдасться сформувати свої пропозиції щодо формування уряду на цьому тижні. У нас немає ніяких підстав гаяти час», - зазначив президент.

Глава держави вкотре наголосив, що новий уряд повинен бути проєвропейським. «І я думаю, що знання англійської, німецької або французької мов є дуже бажаним, якщо не обов'язковим для європейського уряду», - резюмував він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив про намір запропонувати кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єр-міністра в новому Кабінеті міністрів України.