Порошенко обіцяє Кабміну нові сюрпризи

Президент Петро Порошенко пояснив, чому в складі нового Кабінету міністрів України є іноземці
Depo.Влада
24 грудня 2014 19:44
ФОТО: depo.ua
Порошенко обіцяє Кабміну нові сюрпризи
Порошенко обіцяє Кабміну нові сюрпризи

Про це він заявив під час засідання Нацради реформ, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

За його словами, сьогодні Україна відчуває колосальний дефіцит кадрів, тому змушена перекривати його за рахунок так званого «критичного імпорту», тобто шукати людей за кордоном.

«Скажу відверто, у нас зараз відчувається колосальний дефіцит професійних, патріотичних і кваліфікованих кадрів. І я впевнений, що ми повинні, на жаль, покривати цей дефіцит за рахунок так званого критичного імпорту, в тому числі і з-за кордону. Хоча це не означає, що ми завершили дуже ефективну і корисну практику призначення іноземців, кілька сюрпризів я вам ще обіцяю», - сказав він.

Порошенко також зазначив, що вже зараз потрібно розпочати підготовку власного кадрового резерву, який матиме «і західну освіту, і різні мови, і досвід, і дозволить влаштувати національне кадрове виробництво».

Як повідомляв depo.ua, до складу нового Кабінету міністрів, затвердженого Верховною Радою 2 грудня, увійшли іноземці: громадянка США Наталія Яресько, громадянин Литви Айварас Абромавічус, а також громадянин Грузії Олександр Квіташвілі. Пізніше до них на посаді заступника міністра МВС приєдналася грузинка Ека Згуладзе.