Порошенко про злочини проти Майдану: «Ще не одна голова полетить»

Президент України Петро Порошенко заявив, що в останні місяці активізувалося розслідування злочинів проти учасників Євромайдану, і пообіцяв, що ще багато винних у них понесуть покарання
Depo.Влада
20 лютого 2015 16:18
ФОТО: depo.ua
Порошенко про злочини проти Майдану: «Ще не одна голова полетить»
Порошенко про злочини проти Майдану: «Ще не одна голова полетить»

Голова держави вважає, що поки правоохоронні органи недостатньо зробили для покарання вбивць, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

«Не одна голова ще полетить, але можемо констатувати: за останні місяці було зроблено набагато більше, ніж за останній рік. Значить, можна, значить, знаходяться сили, свідки, щоб усі, хто вбивав українських героїв, отримали по заслузі», - пообіцяв президент у виступі на церемонії вручення держнагород членам родин Небесної Сотні.

За його словами, це дуже складні й заплутані справи, адже знищена доказова база, а виконавці злочинів втекли.

«Сталося це все в період міжвладдя, коли була паралізована діяльність усіх без винятку силових структур», - пояснив голова держави.

За його словами, зокрема, до відповідальності будуть притягуватися судді, які протягом останнього року покривали підозрюваних у причетності до розправи над Майданом.

«Новий закон по судах, ухвалений минулого тижня, дає нам таку можливість. Сьогодні він надійшов до мене із Верховної Ради, і я не гаятиму час на його підпис», - зазначив президент.

Нагадаємо, що Генпрокуратура вручила повідомлення про підозру у скоєнні злочинів проти Майдану 18 високопоставленим чиновникам. Над деякими представниками силових структур вже тривають суди за злочини під час Революції Гідності.

Як повідомляв depo.ua, президент України Петро Порошенко започаткував в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначатиметься 20 лютого. Сьогодні голова держави присвоїв п'ятьом загиблим активістам, у тому числі й «евромайданівцям», звання Герой України.