Порошенко: Незабаром ВР ухвалить всі документи для безвізового режиму

До кінця наступного тижня Парламент має ухвалити всі законопроекти, необхідні для виконання технічних умов надання Україні безвізового режиму з ЄС
Depo.Влада
1 листопада 2015 21:05
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час інтерв’ю українським телеканалам, повідомляє depo.ua.

Порошенко нагадав, що загалом, згідно з Планом дій, Парламент мав розглянути 13 законопроектів. Наразі, прийнято лише 4. "Якщо Верховна Рада їх не проголосує - безвізового режиму не буде. Ми маємо це забезпечити і є кінцеві терміни - 9 листопада", - сказав Президент в інтерв'ю українським телеканалам.

"Кожен має робити свою справу - Президент свою, антикорупційні органи - свою, Верховна Рада - свою, Уряд - свою. І якщо ми зараз не об'єднаємося і не продемонструємо ефективність - звинувачувати і вказувати потім не буде на кого", - також сказав Петро Порошенко.

Президент нагадав, що з поміж інших, однією з ключових умов надання безвізового режиму українцям було скасування депутатської та суддівської недоторканності, яке до цього часу не було розглянуте.

Водночас він підкреслив, що як Глава держави зі свого боку зробив все від нього залежне. "Моя справа була забезпечити, щоби всі 28 країн-членів Європейського Союзу, всі країни-члени Шенгенської зони прийняли політичне рішення про те, що навіть в цих умовах вони гарантують Україні, при виконанні технічних умов, безвізовий режим", - сказав він.

На переконання Петра Порошенка, цьому важливим у цьому контексті є те, що Україна змогла довести - навіть в умовах війни вона не є загрозою напливу біженців до Європи, оскільки відповідально ставиться до своїх громадян-вимушено переміщених осіб.

Глава держави також повідомив, що найближчими днями проведе телефонну розмову з Президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, яка також буде присвячена безвізовому режиму.

Більше новин читайте на Depo.Життя.