Порошенко не задоволений ситуацією з пресою в Україні

Президент України Петро Порошенко заявив, що не задоволений ситуацією з пресою в Україні
Depo.Влада
16 вересня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua

Про це він заявивпід час 13-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії, передає depo.ua.

На питання, чи задоволений він ситуацією зі ЗМІ, яка склалася в Україні, президент відповів негативно.

"Ні. Так не повинно бути, щоб президент втручався в ситуацію нападу на канал "Інтер". Це неприйнятно. Незважаючи на те, що ми дійсно змогли розчистити ситуацію, вирішити питання за короткий період часу, він не повинен доходити до президента... Я не можу прийняти вбивство Павла Шеремета, якого я особисто знав. Єдине що я можу зробити - через годину або дві, як це сталося, я подзвонив американським партнерам, запросив ФБР, щоб допомогли провести розслідування, надати експертів і додати прозорості розслідування. Це проблема, коли вибухає машина з журналістом посеред Києва, це терористичний акт. Український президент, уряд, міліціонери повинні показати прозоре розслідування", - заявив Порошенко.

Він також додав, що потрібно покращити безпеку на вулиці, тому триває реформа поліції, безпекового сектору, армії, тощо.

Нагадаємо, що сьогодні в Києві відкрилася 13-а щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES). Прогнозувалося, що в роботі форуму візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада