Порошенко не проти, щоб Схід і Захід по-різному відзначали свята

Президент України Петро Порошенко заявив, що під час святкування 9 травня потрібно врахувати місцеву специфіку історичної пам'яті
Depo.Влада
29 квітня 2015 19:13
ФОТО: depo.ua
Порошенко не проти, щоб Схід і Захід по-різному відзначали свята
Порошенко не проти, щоб Схід і Захід по-різному відзначали свята

Про це він заявив сьогодні на нараді з головами районних державних адміністрацій, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Порошенка.

"Нічого страшного, що в Івано-Франківську і Харкові, Запоріжжі та на Тернопільщині ми будемо по-різному святкувати наші спільні свята. Свята мають об'єднувати, а не розколювати. Саме тому ми не дамо провокаторам ні в Одесі, ні в Харкові, ні в Києві, ні на Західній Україні продемонструвати розкол держави, якого насправді не існує", - заявив Порошенко.

Президент звернув увагу на необхідність "урахування місцевої специфіки історичної пам'яті для консолідації місцевих громад".

"Ми повинні зробити все, аби святкування ювілею перемоги стало вагомим чинником посилення патріотичних настроїв у суспільстві, консолідації нації навколо ідеї перемоги над агресором, збереження та зміцнення української державності", - сказав президент.

Президент підкреслив важливість шанобливого ставлення до ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань та нинішніх захисників України.