Порошенко назвав Меркель великим другом, а Німеччину - лідером ЄС

Президент України Петро Порошенко назвав канцлера Німеччини Ангелу Меркель великим другом і надійним партнером України
Depo.Влада
13 травня 2015 17:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві президента України для ЗМІ під час візиту до Німеччини, передає depo.ua.

"Перш за все я хотів би подякувати великому другу України і надійному партнеру канцлеру Німеччини Ангелі Меркель за дуже постійну і тверду підтримку, яку Німеччина надає Україні в ці непрості часи.", - заявив Порошенко.

За словами президента, "рука підтримки німецького народу сьогодні як ніколи потрібна Україні і конкретні кроки - і щодо економіки, і щодо гуманітарної допомоги, де німецький уряд активно допомагає нам у питанні влаштування переміщених осіб, і в питанні відновлення інфраструктури Донбасу, і в питанні подолання економічної кризи, викликаної війною".

"Ми бачимо Німеччину не тільки надійним партнером у двосторонніх відносинах, але і лідером європейського Союзу, який сьогодні демонструє унікальне єдність і солідарність з Україною. І величезна заслуга в цьому єдності і солідарності належить канцлеру Німеччини. Спасибі Вам за це", - йдеться в заяві.

За словами Порошенка, рішучу роль у підтримці європейських прагнень України Німеччина продемонструвала і шляхом ратифікації угоди про асоціацію.

"Ми можемо сказати, що темпи, якими європейські країни сьогодні ратифікують угоду про асоціацію, свідчать про безумовну підтримку, яку Україна сьогодні має в ЄС. Понад 18 країн вже ратифікували цю угоду, а решта країни планує це зробити найближчим часом", - зазначив президент.