Порошенко призначив свого колишнього бізнес-партнера заступником Турчинова

Президент України Петро Порошенко призначив Олега Гладковського заступником секретаря Ради нацбезпеки і оборони України, а Михайла Коваля перевів на посаду першого заступника секретаря РНБО
Depo.Влада
17 лютого 2015 18:18
ФОТО: depo.ua
Порошенко призначив свого колишнього бізнес-партнера заступником Турчинова
Порошенко призначив свого колишнього бізнес-партнера заступником Турчинова

Відповідні укази голова держави підписав сьогодні, 17 лютого, передає depo.ua.

Нагадаємо, що Олег Гладковський з 13 серпня 2014 року працював головою Міжвідомчої комісії з військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Після цього призначення він змінив прізвище батька - Свинарчук.

Відомо, що з 1995 року Олег Свинарчук був віце-президентом концерну «Укрпромінвест» Петра Порошенка і відповідав у ньому за автомобільний напрям, який до 2005 року було об'єднано в корпорацію «Богдан». А навесні минулого року він керував виборчою кампанією Порошенка в декількох областях.

За інформацією «Ділової столиці», будучи на посаді голови вищезгаданої комісії Гладковський мав можливість увійти в курс діяльності РНБО, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Секретаріату Кабміну, низки міністерств та Нацкомісії.

Призначений першим заступником секретаря РНБО Михайло Коваль виконував обов'язки міністра оборони України з 25 березня по 3 липня 2014 року. До цього, з 2003 року, Коваль був заступником голови Державної прикордонної служби України - директором Департаменту по роботі з особовим складом.

Зараз РНБО очолює Олександр Турчинов.