Порошенко налаштував депутатів на прийняття антикорупційних законів

Президент України Петро Порошенко закликав народних депутатів прийняти на завтрашньому засіданні Верховної Ради закони про боротьбу з корупцією і про прокуратуру
Depo.Влада
13 жовтня 2014 19:35
ФОТО: depo.ua
Порошенко налаштував депутатів на прийняття антикорупційних законів
Порошенко налаштував депутатів на прийняття антикорупційних законів

Про це він сказав під час наради з керівниками депутатських фракцій та груп Верховної Ради, передає ДеПо з посиланням на прес-службу глави держави.

Так, Порошенко закликав розглянути в другому читанні і прийняти цілому законопроект про Національне антикорупційне бюро. Він також звернув увагу депутатів на антикорупційні ініціативи уряду.

«Нам далі відступати нікуди. Є дуже потужний запит суспільства», - констатував президент.

Він додав, що готовий відразу підписати антикорупційні закони, як тільки вони будуть прийняті парламентом.

Порошенко також вказав парламентаріям на необхідність прийняття закону про прокуратуру, адже зауваження Венеціанської комісії в повному обсязі враховані в цьому документі.

«Це - революційний закон, який чотири попередні президенти не мали політичної волі прийняти і позбутися радянських рудиментів у системі прокуратури», - підкреслив глава держави.

Порошенко також відзначив важливість прийняття законопроектів про вибори і закону про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

«Тут також є спільна позиція президента, уряду, керівництва Верховної Ради і прохання відповідально поставитися до цієї законодавчої ініціативи», - звернувся до депутатів Порошенко.

Нагадаємо, що 7 жовтня народні депутати в першому читанні ухвалили антикорупційні закони уряду. А закон про прокуратуру був прийнятий за основу ще в минулому році.