Порошенко шкодує, що нардепам забракло сил ухвалити антигомофобский закон

Українським депутатам забракло сил, щоб здійснити останній "законодавчий" крок до безвізового режиму з ЄС, проголосувавши за антидискримінаційний закон
Depo.Влада
11 листопада 2015 14:52
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з мерами міст, передає depo.ua.

"Борг перед виборцями наш парламент погасив, але сил, мудрості і відповідальності зробити останній крок депутатам забракло", - заявив президент.

"І мене не дивує, коли не голосують ті сили, які перешкоджають руху у Європу. Але наші політичні партнери по коаліції , які говорили у передвиборчих програмах про курс на Європу, раптово впадають у забобони і стереотипи про Європу. І таймаут, який є у цьому питанні до завтра, я маю використати, щоб переконати всіх, щоб забезпечити процес, який відкриває дорогу в ЄС", - додав він.

Нагадаємо, що йдеться про Закон України "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу). Судячи з голосування, багатьом депутатам не сподобалася норма про неможливість трудової дискримінації за сексуальною орієнтації. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.