Порошенко напросився на весілля до звільненого моряка

Звільнений з російського полону моряк Андрій Ейдер запросив на своє весілля п'ятого президента України Петра Порошенка після того, як той запитав, чи його запросять

Про це розповів батько звільненого моряка Дмитро Ейдер, передає Depo.ua з посиланням на "КП в Украине".

"Ви вже друга людина, хто запитує мене сьогодні про те, чи запросив Андрій до себе на весілля Петра Олексійовича. Він запросив не тільки Петра Олексійовича, а й Володимира Зеленського. Як я зрозумів зі слів Андрія, Порошенко сам проявив ініціативу, а Зеленського Андрій запрошував самостійно. Петро Олексійович запитав: "А мене на весілля запросите?" Ну а Андрій і відповів "так"", – розповів батько моряка.

Він не бачить нічого поганого в тому, що Порошенко отримав запрошення на весілля. Він не тільки колишній президент, і але і колишній командир Андрія.

"Головне, щоб Петро Олексійович не забув, адже весілля аж через рік. Але я сподіваюся у нас вийде йому нагадати про запрошення", – жартує Дмитро Ейдер.

Весілля планують організувати у вересні, коли нареченій Андрія виповниться 18 років.

Нагадаємо, 12 вересня п’ятий президент України Петро Порошенко зустрівся зі звільненими з російського ув’язнення українськими моряками і отримав запрошення на весілля Андрія Ейдера.

7 вересня Україна і Росія таки обмінялися полоненими. До України повернулися 35 бранців Кремля. Українською владою були звільнені й помилувані 12 росіян.

Того ж дня звільнений з полону 19-річний моряк Андрій Ейдер освідчився своїй дівчині Марині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook