Порошенко написав для Time статтю про відважну Меркель

Президент України Петро Порошенко написав статтю про канцлера Німеччини Ангелу Меркель для рейтингу Топ-100 світових лідерів американського видання Time

Як повідомляє depo.ua, ця стаття була опублікована сьогодні.

Український президент написав, що саме Меркель, завдяки своїй "далекоглядності, значному політичному впливу і, що більш важливо, відвазі" допомогла у переговорах щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема - у "нормандському форматі".

"У рамках всіх цих дипломатичних зусиль, протягом яких я мав 60 розмов по телефону з пані Меркель за останні дев'ять місяців, я часто запитував себе: справа у її непохитній вірі, істинно німецькій завзятості, ретельній увазі до деталей чи може сильному поєднанні всіх цих якостей, які дають сили Анжелі?" - зазначив Порошенко.

Зокрема, він згадав 17-годинну зустріч у Мінську в лютому, яку назвав тестом сили волі. За словами Порошенка, Меркель неодноразово допомагала йому та президенту Росії Володимиру Путіну повертатися до розмови, коли здавалося, що домовитися вже не вдасться.

"Недавно у Берліні вона описала свій основний метод як роботу над тим, щоб зробити неможливе можливим", - додав український лідер.

За словами Порошенка, німецький канцлер перетворила економічну міць Німеччини у її дипломатичну силу, завдяки чому докладає значних зусиль в інтересах світової безпеки.

"Це досягнення цілком визнали не лише її партнери, а й найжорсткіші політичні опоненти", - вважає президент України.

Додамо, що практика написання статей про відомих особистостей іншими відомими людьми є не новою. Так, у цьому ж рейтингу, про знаменитого музиканта Каньє Уеста написав відомий бізнесмен Елон Маск, про телепродюсера Лорні Міхаелса - актор Джек Ніклсон, про бізнесвумен Елізабет Холмс - екс-держсекретар США Генрі Кіссінджер.