Порошенко написав для Time статтю про відважну Меркель

Президент України Петро Порошенко написав статтю про канцлера Німеччини Ангелу Меркель для рейтингу Топ-100 світових лідерів американського видання Time
Depo.Влада
16 квітня 2015 18:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, ця стаття була опублікована сьогодні.

Український президент написав, що саме Меркель, завдяки своїй "далекоглядності, значному політичному впливу і, що більш важливо, відвазі" допомогла у переговорах щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема - у "нормандському форматі".

"У рамках всіх цих дипломатичних зусиль, протягом яких я мав 60 розмов по телефону з пані Меркель за останні дев'ять місяців, я часто запитував себе: справа у її непохитній вірі, істинно німецькій завзятості, ретельній увазі до деталей чи може сильному поєднанні всіх цих якостей, які дають сили Анжелі?" - зазначив Порошенко.

Зокрема, він згадав 17-годинну зустріч у Мінську в лютому, яку назвав тестом сили волі. За словами Порошенка, Меркель неодноразово допомагала йому та президенту Росії Володимиру Путіну повертатися до розмови, коли здавалося, що домовитися вже не вдасться.

"Недавно у Берліні вона описала свій основний метод як роботу над тим, щоб зробити неможливе можливим", - додав український лідер.

За словами Порошенка, німецький канцлер перетворила економічну міць Німеччини у її дипломатичну силу, завдяки чому докладає значних зусиль в інтересах світової безпеки.

"Це досягнення цілком визнали не лише її партнери, а й найжорсткіші політичні опоненти", - вважає президент України.

Додамо, що практика написання статей про відомих особистостей іншими відомими людьми є не новою. Так, у цьому ж рейтингу, про знаменитого музиканта Каньє Уеста написав відомий бізнесмен Елон Маск, про телепродюсера Лорні Міхаелса - актор Джек Ніклсон, про бізнесвумен Елізабет Холмс - екс-держсекретар США Генрі Кіссінджер.