Порошенко наказав відновити мовлення українських каналів в ОРДЛО

Президент Петро Порошенко розпорядився протягом тижня підготувати "дорожню карту" для відновлення українського мовлення на окупованому Донбасі
Depo.Влада
5 грудня 2016 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час відкриття відновленої телевежі на горі Карачун у Донецькій області, передає Depo.ua.

"Я ставлю завдання, щоб мені доповіли протягом тижня щодо "дорожньої карти". Коли ми відновимо покриття, щоб жителі Донецька, Макіївки, Єнакієвого, Шахтарська мали можливість дивитися українські канали, щоб ми затвердили графік, і найближчим часом було розпочато роботу зі встановлення передавачів для забезпечення українського мовлення", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, телевежа висотою 220 м, яку було встановлено на Карачуні і яка покривала сигналами передавачів територію півночі Донецької області в радіусі 62 км, впала внаслідок обстрілів з боку бойовиків "ДНР" на початку липня 2014 р.

У квітні 2015 р. на РТПС встановили тимчасову антенну опору, на яку перенесли мовні ТВ-антени. Це збільшило потужність передавачів окремих українських телеканалів, проте в повному обсязі вишку не відремонтовано досі. Теле- і радіомовлення для жителів Донецької обл. досі обмежено через невелику територію покриття.

Поблизу контрольного пункту "Чонгар" (Херсонська область), на адмінкордоні з окупованим Росією Кримом, вже розпочалось будівництво телевежі, яка даватиме сигнал на Крим.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада