Порошенко нагородив ветеранів ювілейною медаллю "70 років Перемоги над нацизмом" (ФОТО)

Шістнадцять українських ветеранів Другої світової війни першими отримали нову відзнаку Президента України – ювілейну медаль "70 років Перемоги над нацизмом"
Depo.Влада
9 травня 2015 15:50
ФОТО: depo.ua
Порошенко нагородив ветеранів ювілейною медаллю "70 років Перемоги над нацизмом" (ФОТО)
Порошенко нагородив ветеранів ювілейною медаллю "70 років Перемоги над нацизмом" (ФОТО)

Про це depo.ua повідомили у прес-службі глави держави.

Вітаючи ветеранів, Петро Порошенко подякував кожному та наголосив, що для нього велика честь зустрітися з українськими ветеранами, які звільнили Європу від нацизму.

"Завжди Український народ схиляв голову перед пам'яттю загиблих, і завжди найвищим пріоритетом є шанування ветеранів. Дуже дякую вам за ваш подвиг", - сказав Порошенко.

Президент запевнив ветеранів, що прапор Перемоги, який вони гордо несли 70 років, зараз у надійних руках українських солдатів та офіцерів.

"Незважаючи на те, що пройшло 70 років, відкритість ваших сердець, ваші посмішки, здатність міцно тиснути руку є прикладом для молодого покоління. Друзі мої, будьте здорові. Зі святом вас!", - сказав глава держави.

Від імені присутніх ветеранів Емілія Іванівна Іванченко подякувала президенту за увагу та наголосила: "Ми прожили довге і важке життя. Єдине, про що ми вас просимо - тримайте державну владу, як потрібно для народу, виховуйте підростаюче покоління і знайте - солдат завжди буде".

Нагороди вручив перший заступник глави Адміністрації президента України Віталій Ковальчук. Незабаром цими почесними нагородами будуть відзначені ветерани Другої світової війни по всій Україні.

Порошенко нагородив ветеранів ювілейною медаллю "70 років Перемоги над нацизмом" (ФОТО) - фото 1

Порошенко нагородив ветеранів ювілейною медаллю "70 років Перемоги над нацизмом" (ФОТО) - фото 2

Порошенко нагородив ветеранів ювілейною медаллю "70 років Перемоги над нацизмом" (ФОТО) - фото 3