Порошенко нагадав про "колективний гріх" української політичної еліти

Українська політична еліта впродовж останніх двох десятиліть не мала сміливості припинити озиратися на Москву та йти шляхом розвитку
Depo.Влада
24 серпня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua

Про це у своїй промові на святковому параді до Дня Незалежності заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Чверть століття том ми обради собі самостійне майбутнє. Ми обрали те, що Путін згодом назвав "найбільшою геополітичною катастрофою". Але тоді ми не наважилися безкомпромісно порвати з минулим, заплуталися у стрілках багатовекторності, намагалися всидіти на двох стільцях. Постійне озирання на Москву і віра у міфічне братерство, патерналізм, соціалістичні стереотипи міцно сиділи у свідомості суспільства, гирями висіли на ногах та заважали рухатися вперед. Політична еліта в цілому замість того, щоб вести за собою пленталася у хвості, вона довгий час перебувала у полоні популістських електоральних пристрастей та меркантильних егоїстичних інтересів, а горизонт її планування простягався не далі найближчої виборчої кампанії. І цей колективний гріх еліти, накопичений за два десятиліття, випало спокутувати перед народом нам, тим хто при владі саме тепер", - сказав президент.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада