Порошенко на зустрічі з американським сенатором говорив про оборону і підтримку США

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості підтримки Сполученими Шататми Америки єдності всього західного світу у питаннях, що стосуються конфлікту на сході Української держави
Depo.Влада
25 травня 2015 22:45
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави сказав під час зустрічі з заступником лідера Демократичної партії в Сенаті США сенатором Ричардом Дурбіним, передає depo.ua з посиланням на сайт Адміністрації Президента.

Порошенко назвав США "надійним стратегічним партнером" України.

"Рівень підтримки, який ми маємо в США, в американському Сенаті життєво важливий для нас", - підкреслив президент.

Глава держави відзначив важливість допомоги, яку надають США, в різних сферах - у підвищенні обороноздатності країни, впровадженні реформ, боротьбі з корупцією, процесі деолігархізації України. Він особливо подякував за допомогу США в тренуванні військовослужбовців українських Збройних сил на Яворівському полігоні Львівської області.

Окремо президент відзначив допомогу, яку надає українська діаспора.

Водночас американський сенатор повідомив про потужну активність діаспори в Чикаго (штат Іллінойс), який він представляє в Сенаті.

Крім того, Дурбін, який є співголовою підкомітету з питань оборони в Комітеті з асигнувань Сенату, виступає за збільшення фінансової підтримки України, зокрема, для посилення її обороноздатності. Він також повідомив, що нещодавно створена група в Конгресі США активно працює над питанням посилення підтримки України.

Порошенко також висловив подяку за прийняття Конгресом Акту на підтримку свободи України і відзначив важливість його впровадження.