Порошенко на саміті НАТО заручився підтримкою Фінляндії щодо санкцій проти Росії

Президент України Петро Порошенко обговорив з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо ситуацію з безпекою на Донбасі та процес виконання Мінських домовленостей
Depo.Влада
8 липня 2016 19:43
ФОТО: depo.ua

Глави держав зустрілися під час саміту Північноатлантичного альянсу у Варшаві, передає depo.ua з посиланням на прес-службу АП. 

Президент Фінляндії поінформував Порошенко про результати своїх останніх переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним.

Саулі Нііністьо наголосив, що виступає за збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських угод.

Співрозмовники також обговорили ситуацію з безпекою в районі Балтійського і Чорного морів.

Нагадаємо, що  8-9 липня у Варшаві триває саміт Північноатлантичного альянсу. У ньому беруть участь 18 глав держав, 21 глава уряду, 41 міністр закордонних справ та 39 міністрів оборони. На саміт зареєструвалося понад 2,1 тис. делегатів із 65 національних делегацій і делегацій міжнародних організацій (НАТО, ЄС, ООН, Світового банку). 

Там заплановані дві важливі для України події: перша - засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, друга - зустріч країн "великої п'ятірки" (США, Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія) за участю української сторони. На саміті мають   звести в один пакет усю допомогу українській армії

Читайте також: У Варшаві триває саміт НАТО (ХРОНІКА)

Більше політи