Порошенко: На Донбасі необхідна міжнародна присутність

На Донбасі необхідна міжнародна присутність
Depo.Влада
12 січня 2016 22:48
ФОТО: depo.ua

Про це на зустрічі з послами іноземних держав в Україні заявив президент Петро Порошенко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

”Україна вистояла. Вже багато було зроблено, щоб вона стала кращою. Ми не змінимо цього шляху - занадто багато хороших українців пожертвували своїм життям для цього, і занадто багато бажання, сил та крові направлено на реалізацію проекту ”Європейська Україна”, - наголосив президент.

Порошенко зазначив, що в минулому році Україна зробила значні кроки в реформуванні країни, в тому числі - запустила роботу Національного антикорупційного бюро та поліції, було стабілізовано макроекономічну ситуацію.

Глава держави підкреслив, що в 2016 році, так, як і у 2015, залишається багато викликів для України і всього світу - російська військова агресія проти Української держави, конфлікт у Сирії, триваюча міграційна криза в Європі, зростання загроз тероризму та економічної кризи. Президент подякував всім лідерам країн, які підтримували Україну, та наголосив, що основною метою 2016-го має стати досягнення миру в ній.

”Маємо бути впевненими, що наші прагнення миру та справедливості не капітулюють перед силою, залякуваннями та в угоду компромісу задля економічного прагматизму”, - наголосив Порошенко.

Також президент відзначив потребу в міжнародній присутності на Донбасі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада