Порошенко: На Донбасі не "абстрактний збройний конфлікт", це навала чужинців

Війна на Сході України – це не якийсь абстрактний збройний конфлікт, а агресія, навала чужинців
Depo.Влада
28 липня 2016 09:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого виступу у рамках заходів до Дня хрещення Київської Русі, передає depo.ua.

"Два з половиною роки тому Москва розв'язала віну проти золотоверхого Києва. Речі треба називати своїми іменами. Сам Спаситель вчив, що є чітка межа між правдою і неправдою. Я категорично не сприймаю паліативної форми, як абстрактний збройний конфлікт чи збройне протистояння. Це оцінки з чужого, не українського, голосу. Те, що відбувається зараз на сході України – це навала чужинців. Думаю, цьому українському словосполученню не складно знайти аналог у церковно-слов'янській мові", - сказав президент.

Він також висловив подяку представникам релігійних общин, які підтримали захисників України від російської агресії.

"Хочу висловити вдячність церквам та релігійним організаціям, які твердо стали на захист України, як до справи богоугодної. Вдячний тим, хто продовжує підтримувати божим словом, молитвою, гуманітарною допомогою наші Збройні Сили, всіх захисників України. Вдячний всім, хто допомагає полегшити страждання мирного населення, спричинені агресією та промосковськими бандами", - сказав Порошенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада