Порошенко: Мобілізація йде за графіком, повістки отримали 73 тис. осіб

Сьогодні президент України Петро Порошенко заявив, що чергова хвиля мобілізації в Україні проходить за графіком
Depo.Влада
29 січня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua
Порошенко: Мобілізація йде за графіком, повістки отримали 73 тис. осіб
Порошенко: Мобілізація йде за графіком, повістки отримали 73 тис. осіб

Про це він сказав під час церемонії покладання квітів до Пам'ятного Хреста героям Крут у Києві, передає «Сегодня» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Мобілізація проходить за планом, без порушень наміченого графіка. З 20 січня вручено 73 тис. повісток, а без повісток, до речі, тільки за тиждень добровольцями зголосилися на службу 2,5 тис. осіб. 45 тис. військовозобов'язаних пройшли медобстеження», - уточнив президент.

За його словами, з 28 січня мобілізовані вирушили в навчальні центри та військово-навчальні установи Збройних сил України. Потім вони будуть відправлені до складу підрозділів і військових частин. Тільки після цього можна буде провести ротацію військовослужбовців, які майже рік героїчно виконували завдання в зоні бойових дій.

У церемонії покладання квітів також взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

Як повідомляв depo.ua, на 2015 рік в Україні заплановано три хвилі мобілізації - з січня по серпень. Перша почалася 20 січня, вона повинна тривати три місяці.

Довідка. Щорічно 29 січня в Україні згадують подвиг 300 київських студентів, які 29 січня 1918 року вийшли на захист Києва від більшовицьких загарбників. На залізничній станції Крути Борзнянського району Чернігівської області три сотні київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка в числі інших вела наступ на Українську Народну Республіку.