Порошенко: Ми накопичили 10 млрд грн на відновлення Донбасу

Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська влада вже накопичила більше 10 млрд грн, які можуть бути спрямовані на відновлення інфраструктури Донбасу
Depo.Влада
14 жовтня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це Порошенко заявив в інтерв'ю дніпропетровським телеканалам у вівторок увечері, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Українська влада зараз накопичила сама більше 10 млрд, які вона може направити на відновлення інфраструктури. У 4-5 разів більше додадуть наші європейські та американські партнери", - сказав він.

За його словами, канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила, що її країна також готова виділити 500 млн євро, які негайно можуть бути спрямовані на відновлення інфраструктури Донбасу.

"Ми це зробимо, але повинен бути мир, відновлення українського прапора, українського суверенітету. У мене немає ніяких сумнівів, що в тій ситуації вони не виживуть", - додав Порошенко.

Він також повідомив, що українська влада тиждень тому направила групу з технікою, яка повинна була зайнятися відновленням водопостачання в регіоні, проте бойовики не дали можливості це зробити.

Порошенко повідомив, що українська сторона про цей факт відразу ж поінформувала ОБСЄ.

Більше новин політичного життя України читайте у розділі Влада.depo.ua