Порошенко: Майже 600 моряків живуть на кораблях

сьогодні майже 600 військовослужбовців ВМС живуть на кораблях
Depo.Влада
3 липня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це в Одесі з нагоди Дня ВМС заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"На сьогоднішній день майже 600 військовослужбовців живуть на кораблях. Тому я дав доручення міністру оборони, ми скоординували зусилля з міністром інфраструктури. Найближчим часом, думаю, це рішення буде проведено через Кабмін і біля порту буде передано два будинки, які зараз належать Мінінфраструктури, для того, щоб в найкоротші терміни зробити там гуртожиток. Міноборони отримало відповідний наказ від мене, гроші на модернізацію будинків знайдено, рішення в уряді узгоджено, і ставлю завдання, щоб до кінця року міністр мені доповів про виконану роботу. Щоб ми більшість моряків з кораблів переселили у гуртожиток", - заявив він.

Також Порошенко заявив про намір кардинально вирішити ситуацію із забезпеченням військовослужбовців житлом.

"Протягом останніх двох років, з червня 2014 р. до теперішнього часу, особовий склад Збройних сил отримав 1927 квартир, і, крім цього, ще 231 сім'я скористалася грошовою компенсацією за належне їм житло", - зазначив глава держави.

"Сьогодні на нараді у ВМС мною дано вичерпні вказівки для того, щоб кардинально змінити ситуацію із забезпеченням житлом", - поінформував він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада