Порошенко каже, що за порятунок економіки заплатив рейтингом

Президент України Петро Порошенко заявив, що за непопулярні дії. спрямовані на економічне зростання, влада заплатила політичними рейтингами
Depo.Влада
24 вересня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у відеозверненні до учасників Одеського фінансового форуму, передає depo.ua.

Президент наголосив, що головне завдання на сьогодні - забезпечити безперебійне живлення економіки замість кредитів. Йдеться про потужний потік інвестицій - як внутрішніх, так і зовнішніх. І потреба в інвестиціях на сьогодні оцінюється в сотні мільярдів доларів.

"Інвестиції необхідні і великому бізнесу, і середньому, і малому", - зазначив Порошенко.

За його словами, на сьогодні, окрім макрофінансової стабілізації та санації банківської системи, в країні вже зроблено перші кроки для поліпшення ділового клімату. Зокрема, спрощено процедуру відкриття бізнесу, зменшено кількість дозвільних документів та ліцензій зі 143 до 85.

Крім того, зазначив глава держави, в державі скорочено кількість податків з 22 до 11.

Також, за його словами, здійснено рішучі заходи з макрофінансової стабілізації. "Дефолту, який багато кому видавався неминучим, а наші вороги на нього дуже очікували, ми не дали цієї радості - дефолту не сталося", - наголосив президент.

"Однією ногою ми вже були зависли над прірвою... Але подібно досвідченим альпіністам зібралися з силами, утрималися і продовжуємо наше сходження на вершину. На цьому шляху українська влада мусила ухвалювати і непопулярні рішення. Ми свідомо заплатили за них певною втратою політичних рейтингів, але забезпечили економічний порятунок країни", - заявив Порошенко.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua