Порошенко каже, що в Україні немає місця для антисемітизму

Президент України Петро Порошенко наголосив, що в сучасній Україні немає місця антисемітизму
Depo.Влада
29 вересня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна", таку заяву Порошенко зробив у ході виступу на презентації фільму про трагедію в Бабиному Яру в Києві в четвер.

"Ми будуємо країну, де немає місця антисемітизму, і де наше єдність є запорукою наших перемог, подолання перешкод і наших майбутніх успіхів", - сказав Порошенко.

Він також відмітив, що Меморіал Голокосту в Бабиному Яру в Києві повинен стати місцем пошани і поваги всіх українців незалежно від національності цієї трагедії.

"Надзвичайно важливо щоб все людство пам'ятало про коріння і про криваві факти Голокосту, і щоб ця пам'ять служила застереженням і нашим сучасним і майбутнім поколінням про небезпеку ненависті, фанатизму, расизму та нетерпимості", - сказав Порошенко.

Зазначимо, що 19 вересня 1941 року Київ був окупований німецькими фашистами. 28 вересня 1941 року на вулицях столиці було розвішано оповіщення про те, що всі євреї повинні з'явитися в район вулиці Мельникова. 29 та 30 вересня 1941 року відбулися перші розстріли євреїв.

Всього за роки окупації в Бабиному Яру було поховано за різними оцінками від 100 до 200 тисячі чоловік.

Раніше повідомлялося, що у 40-х роках Україна втратила 60% євреїв.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада