Порошенко каже, що Україна уникла дефолту

Президент зазначив, що в умовах агресії, війни та окупації частини території Україна зробила більше, ніж протягом всіх років незалежності
Depo.Влада
7 грудня 2015 20:41
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко на спільній прес-конференції з віце-президентом США Джозефом Байденом сьогодні в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на "УНІАН".

"Сьогодні нам точно вдалось сказати, що нам вдалося уникнути дефолту, який рік тому здавався таким, що має відбутися", - заявив він.

"За короткий проміжок часу, в умовах агресії, війни, окупації частини нашої законної території я можу наголосити, що ми зробили більше, ніж за всі роки незалежності", - додав Порошенко.

Нагадаємо, що Україна почала переговори про реструктуризацію частини боргу в рамках нової програми з МВФ в березні цього року і розраховує в результаті відстрочки виплат по боргах і їх часткового списання заощадити до 5,2 мільярда доларів у цьому році і до 15,3 мільярда доларів в найближчі 4 роки.

Крім того, двома іншими обов'язковими вимогами Фонду є скорочення боргу до 70% ВВП і зниження потреби в зовнішньому фінансуванні до 10-12% до 2020 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада