Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на Донбасі

Президент України Петро Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на сході України
Depo.Влада
21 січня 2015 17:22
ФОТО: depo.ua
Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на Донбасі
Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на Донбасі

Про це він заявив в інтерв'ю американському телеканалу CNBС в Давосі, де він бере участь у роботі Всесвітнього економічного форуму, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

«Ми вимагаємо миру від Росії і просимо допомоги у світу», - зазначив він, додавши, що має розпочатися зустріч міністрів закордонних справ у «нормандському форматі».

Порошенко зазначив, що необхідно перекрити українсько-російський кордон і негайно вивести російські війська з української території. «Наступним кроком має бути політичний діалог. Тому що існує тільки один політичний шлях в демократичній країні досягти стабілізації ситуації - це законні, вільні і чесні місцеві вибори на основі українського законодавства», - підкреслив президент.

Глава держави акцентував увагу на тому, що зараз для всього світу важливо продемонструвати єдність і солідарність з Україною. «Це війна не тільки за український суверенітет і територіальну цілісність - війна за свободу, демократію на всьому європейському континенті. Сьогодні це питання глобальної безпеки», - зазначив він.

Говорячи про відновлення української економіки на тлі війни на Донбасі, Петро Порошенко заявив: «Ми абсолютно впевнені, що досягнемо прогресу в економічних реформах, створимо абсолютно новий інвестиційний клімат, незалежний суд, продемонструємо значний прогрес у боротьбі з корупцією. Україна унікальна країна для інвестицій, я в цьому впевнений. Єдина перешкода для нашого успіху - це війна і саме тому ми повинні зупинити її».

Як повідомляв depo.ua, в Україні вже 9 тисяч російських військових.