Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на Донбасі

Президент України Петро Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на сході України
Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на Донбасі
Порошенко виклав сценарій вирішення конфлікту на Донбасі

Про це він заявив в інтерв'ю американському телеканалу CNBС в Давосі, де він бере участь у роботі Всесвітнього економічного форуму, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

«Ми вимагаємо миру від Росії і просимо допомоги у світу», - зазначив він, додавши, що має розпочатися зустріч міністрів закордонних справ у «нормандському форматі».

Порошенко зазначив, що необхідно перекрити українсько-російський кордон і негайно вивести російські війська з української території. «Наступним кроком має бути політичний діалог. Тому що існує тільки один політичний шлях в демократичній країні досягти стабілізації ситуації - це законні, вільні і чесні місцеві вибори на основі українського законодавства», - підкреслив президент.

Глава держави акцентував увагу на тому, що зараз для всього світу важливо продемонструвати єдність і солідарність з Україною. «Це війна не тільки за український суверенітет і територіальну цілісність - війна за свободу, демократію на всьому європейському континенті. Сьогодні це питання глобальної безпеки», - зазначив він.

Говорячи про відновлення української економіки на тлі війни на Донбасі, Петро Порошенко заявив: «Ми абсолютно впевнені, що досягнемо прогресу в економічних реформах, створимо абсолютно новий інвестиційний клімат, незалежний суд, продемонструємо значний прогрес у боротьбі з корупцією. Україна унікальна країна для інвестицій, я в цьому впевнений. Єдина перешкода для нашого успіху - це війна і саме тому ми повинні зупинити її».

Як повідомляв depo.ua, в Україні вже 9 тисяч російських військових.