Порошенко ініціюватиме закон про "відповідальність за гречку"

Президент України Петро Порошенко назвав передвиборчий процес у 205 окрузі ганьбою, яку не можна повторити під час місцевих виборів. Для цього він ініціює на наступному тижні закон про "відповідальність за гречку
Depo.Влада
25 липня 2015 21:02
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу СТБ, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я вважаю, що це ганьба. Які висновки ми маємо зробити? Моя перша вимога до міністра внутрішніх справ - ми маємо завтра захистити волевиявлення громадян. Якщо там буде наплив тітушок, то усі вони мають бути упаковані і притягнуті до відповідальності", - сказав Порошенко.

Він нагадав, що Україна продемонструвала світу блискучу чесність під час проведення президентських і парламентських виборів. Такий результат треба показати і найближчих виборах місцевої влади. Для цього Президент попросив міністра закордонних справ Павла Клімкіна запросити на них міжнародних спостерігачів.

"Неприпустимо, аби українців знову купували за гречку. Уже на наступному тижні я внесу проект закону, який посилить відповідальність за гречку - і тим, хто роздає, і тим, хто це забезпечує, і бездіяльність правоохоронних органів", - резюмував Глава держави.