Порошенко і Туск у Парижі домовилися давити Росію санкціями

Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск погодилися, що санкції проти Російської Федерації мають тривати до виконання нею Мінських домовленостей, а участь Росії у сирійському конфлікті створює більше проблем
Depo.Влада
30 листопада 2015 15:47
ФОТО: depo.ua

Політики зустрілися під час Кліматичного саміту ООН, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Порошенко докладно поінформував Президента Європейської Ради про розвиток ситуації на Донбасі, наголосивши, що Росія та підтримувані нею бойовики продовжують ігнорувати Мінські домовленості.

"Президент відзначив, що, попри складну ситуацію на фронті, Україна ні на крок не зупиняється на шляху реформ та демонструє реальний прогрес. Петро Порошенко наголосив, що з 1 січня 2016 року почне діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС, що покликано зміцнити торговельні відносини з ЄС та економічну незалежність України", – розповіли в адміністрації українського лідера.

Петро Порошенко і Дональд Туск погодилися, що санкції проти Росії мають бути продовжені до повного виконання Росією її зобов’язань за Мінськими домовленостями.

"Президент Туск відзначив, що всі країни ЄС високо цінують свою єдність у ставленні щодо агресії проти України", - зазначили в АП.

Співрозмовники обговорили питання безвізового режиму. Президент відзначив важливість, яку Український народ незмінно надає питанню безвізового режиму з Європейським Союзом.

Порошенко і Туск обговорили розвиток ситуації в Сирії і погодились із тим, що участь Росії більше створює проблеми, ніж допомагає їх вирішувати.
Петро Порошенко запросив Дональда Туска відвідати з візитом Україну у зручний для нього час.

Нагадаємо, що сьогодні почалася глобальна кліматична конференція у Парижі, в якій бере участь і Петро Порошенко. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад