Порошенко і Шульц обговорили безвіз і продовження санкцій проти Росії

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом для узгодження позицій у контексті підготовки до політичних консультацій високого рівня Україна-ЄС 27 червня в Брюсселі та обговорення перспектив запровадження безвізового режиму
Depo.Влада
9 червня 2016 18:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Сторони обговорили прогрес, досягнутий Україною на шляху реформ. У цьому контексті президент Європарламенту привітав главу держави з прийняттям конституційних змін у частині правосуддя, що стало важливим сигналом про відданість української влади курсу проєвропейських демократичних реформ.

Мартін Шульц підтвердив, що Україна належним чином виконала всі необхідні критерії для введення Євросоюзом безвізового режиму для українських громадян. У зв'язку з цим він запевнив, що докладає всіх зусиль для схвалення Європейським Парламентом позитивного рішення вже найближчим часом.

Співрозмовники також обговорили ситуацію на Донбасі та наголосили на важливості подальшої координації зусиль з метою продовження санкційного тиску на Росію, який повинен діяти до тих пір, поки Україна не відновить свій суверенітет над Донбасом і Кримом.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада