Порошенко і Рютте обговорили, як прискорити ратифікацію асоціації з ЄС

Президент Петро Порошенко, перебуваючи з візитом в Ізраїлі, провів переговори з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте
Depo.Влада
30 вересня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua

Співрозмовники скоординували зусилля з метою прискорення вирішення питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Крім того, співрозмовники вітали попередні результати розслідування міжнародної слідчою групою катастрофи рейсу MH-17.

"Порошенко і Рютте підкреслили важливість довести розслідування до кінця і покарати винних. У цьому контексті прем'єр-міністр Нідерландів поінформував, що в МЗС Нідерландів був викликаний посол Росії", - відзначили в прес-службі.

Крім того, Порошенко звернув увагу на необхідність збереження єдності між країнами ЄС для продовження санкції проти РФ до повного відновлення територіальної цілісності України.

Нагадаємо, нині Угода про асоціацію між Україною і ЄС діє в режимі тимчасового застосування. Ратифікацію цієї угоди всіма країнами-членами заблокували в Нідерландах антиєвропейські популісти через референдум, передбачений законодавством цієї країни. Тепер припускають, що уряд Нідерландів буде змушений додати до повторної ратифікації цієї угоди додаткові умови, серед яких називають можливе застереження, що прямо виключило б майбутнє членство України в Євросоюзі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада