Порошенко і Назарбаєв обговорили економічну співпрацю в галузі авіабудування

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим
Depo.Влада
3 серпня 2015 19:25
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Петро Порошенко привітав президента Казахстану з успішним завершенням переговорного процесу щодо вступу країни у Світову організацію торгівлі та наголосив, що завершення процедури вступу Казахстану до СОТ відкриває широкі перспективи для конструктивного двостороннього торгового і економічного співробітництва на принципах та нормах організації.

Нурсултан Назарбаєв подякував Президенту України за особисту підтримку в питанні завершення процесу вступу Казахстану до СОТ.

Співрозмовники також обговорили питання двосторонньої економічної співпраці, зокрема в галузі авіабудування. У ході розмови Президент України висловив переконання, що зона вільної торгівлі Україна-ЄС, яка запрацює з 1 січня 2016 року, відкриє нові можливості для активізації українсько-казахстанської взаємодії, у тому числі її інвестиційної складової.

Президент України також поінформував про ситуацію на Донбасі, звернувши увагу на численні факти порушень проросійськими бойовиками режиму припинення вогню.

Співрозмовники домовилися активізувати підготовку до запланованого восени цього року на запрошення Нурсултана Назарбаєва офіційного візиту Петра Порошенка до Республіки Казахстан.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua