Порошенко і нардепи від коаліції спілкувалися про АТО і корупцію

Сьогодні під час зустрічі, яка тривала понад три години, президент України Петро Порошенко і представники парламентської коаліції розглянули всі питання, які стояли на порядку денному
Depo.Влада
13 травня 2015 00:20
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "Україна 112" повідомив лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк, передає depo.ua.

"Всі питання, які ми планували, ми обговорили. Зокрема, й питання боротьби з корупцією, і що держава повинна перед людьми виконати свої зобов'язання... Наприклад, перше питання, яке ми запропонували обговорити, це було питання війни. Наші депутати щотижня їздять з інспекцією на лінію фронту, дивляться, як будуються редути, як працює місцеве самоврядування, як допомагають волонтерам, як волонтери допомагають армії Сьогодні ми для президента були джерелом інформації неякісного будівництва редутів, неякісного виконання своїх зобов'язань", - розповів парламентарій.

За словами Березюка, глава держави у ході зустрічі з коаліцією закликав відверто обговорювати проблемні питання, щоб "знаходити якісні відповіді".

"Президент нам був вдячний за це, і ми також побачили глибоку і детальну поінформованість президента в тих чи інших проблемах, які зараз виникають в АТО", - додав народний депутат.

Раніше Березюк повідомляв, що лідери парламентських фракцій коаліції планували обговорити з президентом вісім тем.