Порошенко і Коломойський стверджують, що не конфліктують

Президент України Петро Порошенко та колишній голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський заявляють, що між ними немає конфлікту
Depo.Влада
26 березня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua

"Немає конфлікту і немає непорозумінь", - стверджував Коломойський, на сьогоднішній прес-конференції у Дніпропетровську, повідомляє "Українська правда".

А президент подякував Коломойському за його роботу під час перебування на посаді голови Дніпропетровської обладміністрації.

"Я дуже ціную цей внесок", - сказав глава держави, додавши, що "ця команда" взяла на себе величезну відповідальність у непростий час.

"У природі моїх рішень немає нічого персонального. Коломойський і його команда - справжні патріоти", - процитував слова Порошенка його прес-секретар Святослав Цеголко на своїй сторінці в Twitter.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня президент України Петро Порошенко прийняв відставку Коломойського з посади голови Дніпропетровської обладміністрації після того, як спалахнула низка конфліктів між Коломойським і державою, коли його фактично позбавили контролю над "Укрнафтою" та змінили лояльного до нього керівника "Укртранснафти". 

Сьогодні президент приїхав до Дніпропетровська, де його зустрічав Коломойський.  Там же Порошенко призначив губернатором Дніпропетровщини Валентина Резніченка