Порошенко хоче запустити українську "протиотруту" на кордоні з Придністров'ям

Президент України Петро Порошенко доручив секретареві Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександру Турчинову вивчити питання розміщення системи протидії антиукраїнській пропаганді на українсько-молдовському кордоні в районі невизнаного Придністров'я

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Порошенко доручив Турчинову опрацювати питання розміщення системи протидії антиукраїнському мовленню, яка сьогодні була запущена у зоні проведення антитерористичної операції, у місцях підвищеної небезпеки таких загроз, зокрема, вздовж неконтрольованої ділянки українсько-молдовського кордону на ділянках Придністров'я.

"Там теж є можливість організації інформаційної диверсії в Одеській області і стабільність і спокій в Одеській області є для нас також пріоритетним завданням. Тому прохання уточнити завдання і вийти на узгоджену програму найближчим часом", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації запустила систему протидії антиукраїнського мовлення в зоні проведення АТО.

Олександр Турчинов запропонував використовувати нову систему протидії антиукраїнській пропаганді вздовж усього україно-російського кордону.

Також Порошенко заявив, що СБУ попередила понад 400 спроб терактів в Україні за 3,5 роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна