Порошенко: Головною передумовою повернення Криму є розвиток економіки України

Президент України наголосив, що головною передумовою реінтеграції Криму є випереджальний розвиток економіки України, її демократичних інститутів та механізмів захисту прав людини
Depo.Влада
26 лютого 2016 18:06
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні президента щодо другої річниці початку спротиву російській окупації Криму, передає depo.ua.

Він наголосив, що Україна рішуче захищатиме колективні права культурних і релігійних спільнот на території Автономної республіки Крим і Севастополя, зокрема права етнічних українців, а також корінних народів – кримських татар, кримчаків і караїмів, інших національних меншин, всіх українських патріотів, які не визнали окупаційного режиму і в доступний їм спосіб чинять опір.

"Для захисту їхні прав, в тому числі і права на протест, ми будемо широко залучати міжнародні організації. Головною ж передумовою реінтеграції тимчасово окупованої території є випереджальний розвиток економіки України, її демократичних інститутів та механізмів захисту прав людини, зростання рівня і якості життя людей", - зазначив глава держави.

Разом з тим Петро Порошенко подякував всім кримчанам, "які в надзвичайно складних умовах авторитарного режиму та переслідування інакодумства в Криму не переривають свого громадянського та духовного зв'язку зі своєю справжньою Вітчизною – Україною".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада