Порошенко: Головна загроза Україні - це агресія Росії у всіх проявах

В новій Стратегії національної безпеки головною загрозою нацбезпеці названо агресію Росії
Depo.Влада
4 червня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в посланні президента Петра Порошенка до Верховної Ради щодо внутрішньої та зовнішньої політики України, передає кореспондент depo.ua.

При цьому Порошенко зазначив, що йдеться про агресію в усіх її формах, "спрямовану на виснаження української економіки, підрив суспільно-політичної стабільності з метою знищення держави Україна і захоплення її території".

"Ця загроза - як той гострий дамоклів меч, що звисає над головою на кінській волосині... В таких умовах, це очевидно, житиме ще не одне покоління українців", - додав Порошенко.

"Не спромігшись взяти приступом зовні, ворог підточуватиме нас зсередини. Всі якось підзабули, що хрестовий похід проти України починався з економічної агресії: газового шантажу та тотального витіснення українських товарів з російського ринку. В річному вимірі торгівля впала втричі. Російська агресія, виснажуючи українську економіку, б'є по рівню життя українців. А ворог не приховує своїх планів конвертувати незадоволення втомлених та виснажених українців в дестабілізацію ситуації в нашій країні. Хіба не показово, що про "третій київський Майдан" найчастіше говорять у Москві?", - зазначив президент.