Порошенко їде в Одесу - ЗМІ

Президент України Петро Порошенко днями може відвідати Одесу. Орієнтовно візит відбудеться вже в четвер, проте офіційної програми заходів поки немає
Depo.Влада
22 жовтня 2014 15:45
ФОТО: depo.ua
Порошенко їде в Одесу - ЗМІ
Порошенко їде в Одесу - ЗМІ

Сам гарант Конституції кілька днів тому заявив, що планує провести в нашому регіоні нараду, присвячену боротьбі з контрабандою та поновленню контролю над кордоном. На зустрічі будуть присутні представники Одеського, Іллічівського та Южненського порту, митниці та прикордонної служби, пише «Одесская правда», передає ДеПо.

Також президент огляне термінал, що споруджується в Одеському порту, а після проведе нараду в обласній адміністрації. Правда, поки невідомо, про що він буде говорити з обласним керівництвом.

Президент планує відвідати поранених бійців у військовому госпіталі, передати їм подарунки.

«Президент планує відвідати поранених бійців у військовому госпіталі, передати їм подарунки, а медикам вручити нове обладнання для складних операцій, - відзначає джерело в обладміністрації. - На завершення візиту він представить свою нову концепцію розвитку країни «Стратегія-2020» в Оперному театрі перед громадськістю області».

У місті поки особливо до приїзду президента не готуються. Перший віце-мер Олександр Орловський заявив, що йому поки відомо тільки про те, що Порошенко поїде в порт через історичний центр. Уздовж цього маршруту комунальники наведуть чистоту.

Як повідомляв ДеПо, вчора, 21 жовтня, Петро Порошенко перебував з робочим візитом у Дніпропетровську.