Порошенко хоче зробити Україну членом Міжнародного інституту виноробства

Президент України Петро Порошенко дав доручення уряду, щоб України стала членом Міжнародного інституту виноградарства та виноробства
Depo.Влада
7 жовтня 2016 17:01
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час візиту на Одещину, передає Depo.ua.

"Я даю доручення уряду, щоб він попрацював і зробив усе можливе, включаючи і міністра аграрної політики Тараса Кутового, і керівництво уряду, і прем'єр-міністра, щоб ми зробили усе можливе для того, щоб Україна стала членом Міжнародного інституту виноградарства та виноробства. І щоби членство і ця печатка разом із сертифікатом Інституту Таїрова відкривали нам дорогу на ринки Європи", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада України внесла зміни в закон "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", якими скасувала необхідність отримання ліцензії на оптову торгівлю суб'єктами господарювання, які отримали ліцензію на виробництво алкогольних напоїв (вин виноградних, вин плодово-ягідних або медових напоїв) і виробляють їх з виноматеріалів виключно власного виробництва (не набутих). Відповідний законопроект № 2739 за основу та в цілому підтримали 230 народних депутатів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада