Порошенко хоче зробити Україну членом Міжнародного інституту виноробства

Президент України Петро Порошенко дав доручення уряду, щоб України стала членом Міжнародного інституту виноградарства та виноробства

Про це він заявив під час візиту на Одещину, передає Depo.ua.

"Я даю доручення уряду, щоб він попрацював і зробив усе можливе, включаючи і міністра аграрної політики Тараса Кутового, і керівництво уряду, і прем'єр-міністра, щоб ми зробили усе можливе для того, щоб Україна стала членом Міжнародного інституту виноградарства та виноробства. І щоби членство і ця печатка разом із сертифікатом Інституту Таїрова відкривали нам дорогу на ринки Європи", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада України внесла зміни в закон "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", якими скасувала необхідність отримання ліцензії на оптову торгівлю суб'єктами господарювання, які отримали ліцензію на виробництво алкогольних напоїв (вин виноградних, вин плодово-ягідних або медових напоїв) і виробляють їх з виноматеріалів виключно власного виробництва (не набутих). Відповідний законопроект № 2739 за основу та в цілому підтримали 230 народних депутатів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада