Порошенко домовився з прем’єром Нідерландів покарати винних у катастрофі "Боїнга"

Президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Нідерландів Марком Рютте ухвалять остаточне рішення щодо механізму притягнення до відповідальності винних у катастрофі "Боїнга-777" після оголошення результатів міжнародного розслідування події
Depo.Влада
13 жовтня 2015 14:22
ФОТО: depo.ua

Про це лідери домовилися під час телефонної розмови, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Президента України.

"Президент України висловив співчуття родинам загиблих 17 липня 2014 року. Співрозмовники обговорили результати проведеного Радою технічного розслідування катастрофи літака МН17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії". У цьому зв’язку Петро Порошенко наголосив, що завершення та публікація технічного розслідування є важливим кроком на шляху до пошуку та притягнення до відповідальності усіх винних у цьому жахливому злочині", - зазначили в адміністрації українського лідера.

Порошенко наголосив на потребі розробити та запровадити нові вимоги ІКАО щодо заходів, які мають вживатися у випадках "гібридної" війни, анексії території та пов’язаної з цим терористичної діяльності.

Співрозмовники обговорили подальші спільні дії з метою створення оптимального механізму для забезпечення притягнення до відповідальності винних у трагедії літака "Малайзійських авіаліній".

"Вони домовилися, що остаточне рішення стосовно такого механізму буде ухвалено з урахуванням результатів кримінального розслідування, що здійснюється спільною групою за участі України, Нідерландів, Австралії, Малайзії та Бельгії", - розповіли в Адміністрації Президента.

Порошенко і Рютте також обмінялися думками стосовно актуальних питань двостороннього порядку денного, зокрема обговорили графік найближчих контактів на найвищому рівні, а також хід ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Марк Рютте запевнив у готовності продовжувати надавати підтримку Україні у відстоюванні її суверенітету і територіальної цілісності.

Порошенко подякував прем’єр-міністру Нідерландів за запрошення здійснити візит до цієї країни до кінця поточного року.

Останні новини політики читайте у рубриці Вл