Порошенко домовився з прем’єром Грузії посилити співпрацю проти окупантів

Президент України Петро Порошенко закликав прем’єр-міністра Грузії Гіоргі Квірікашвілі продовжити співпрацю у напрямку деокупації територій двох країн
Depo.Влада
30 грудня 2016 15:21
ФОТО: depo.ua

Про це у телефонній розмові з прем’єр-міністром  Грузії Гіоргі Квірікашвілі сказав президент України Петро Порошенко, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Сторони відзначили важливість поглиблення українсько-грузинської взаємодії, у тому числі у рамках міжнародних організацій. Глава держави високо оцінив послідовну і всебічну підтримку України, а також наголосив на вагомому значенні продовження співпраці у багатосторонніх форматах задля ефективного відстоювання прав людини і деокупації територій України і Грузії", - зазначили в АП.

Порошенко та Квірікашвілі визнали нагальність інтенсифікації співпраці у багатьох сферах, зокрема поглиблення економічного виміру кооперації. Вони домовилися про чергове засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва навесні 2017 року.

Глава грузинського уряду запросив президента України здійснити візит у зручний час. 

Нагадаємо, що 2008 року Росія окупувала грузинську Південну Осетію, а 2014 року український Крим і неформально частину Донбасу. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада