Порошенко домовився з Назарбаєвим діяти спільно в Радбезі ООН

Президент України Петро Порошенко по телефону привітав президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва з обранням його країни до складу непостійних членів Ради Безпеки ООН на 2017-2018. Глави держав домовились координувати позиції у цій організації
Depo.Влада
1 липня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

Також лідери двох держав обговорили питання активізації торговельно-економічного співробітництва між Україною та Казахстаном, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Під час розмови Порошенко і Назарбаєв відзначили важливість чергового засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва восени поточного року.

Співрозмовники також обмінялися думками щодо стану реалізації домовленостей, досягнутих за підсумками візиту президента України до Казахстану у жовтні минулого року.

"Президенти доручили зовнішньополітичним відомствам активізувати роботу з підготовки державного візиту глави Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва в Україну в поточному році", - додали в прес-службі президента.

Нагадаємо, що членами Ради безпеки ООН цього року стали Італія, Ефіопія, Болівія, Казахстан та Швеція, які з січня 2017 року замінять Анголу, Малайзію, Нову Зеландію, Іспанію та Венесуелу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада