Порошенко домовився з Кемероном про зустріч перед самітом в Ризі

Президент України Петро Порошенко по телефону домовився з прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном про зустріч перед самітом "Східного партнерства" в Ризі
Depo.Влада
19 травня 2015 18:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі. Порошенко підкреслив, що Україна виконує Мінські домовленості, зокрема, відвела військову техніку, що було підтверджено ОБСЄ.

Президент також наголосив, що Україна очікує від Європейського Союзу більш чітких сигналів для введення безвізового режиму і перспектив її європейського майбутнього.

Під час розмови Порошенко привітав Кемерона з перемогою Консервативної партії на виборах до Британського парламенту. Порошенко зазначив, що ця перемога є для нього яскравим прикладом того, як уряду потрібно робити рішучі і часом непопулярні кроки заради економічного блага країни і все одно зберігати підтримку громадян і вигравати на виборах.

У свою чергу Кемерон запевнив у подальшій підтримці України, а також в твердій позиції в підтримку європейської єдності та солідарності.

Нагадаємо, що Україна наполягає на необхідності відображення чіткої дати отримання безвізового режиму в підсумковій декларації на саміті Східного партнерства в Ризі наприкінці травня