Порошенко добиватиметься повернення "мільйонів Арбузова" в Україну

Президент Петро Порошенко і його латвійський колега Раймондс Вейоніс проведуть переговори про повернення в Україну конфіскованих в Латвії злочинних активів колишніх українських чиновників
Depo.Влада
18 вересня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 каналу" повідомив заступник Генерального прокурора України Євген Єнін, передає depo.ua.

"Наскільки мені відомо, в найближчі кілька днів повинна відбутися зустріч президента України та президента Латвії, і ця тема буде однією з топових в ході переговорів", - сказав він.

Єнін зазначив, що Латвія підтвердила готовність передати гроші, але для цього з української сторони потрібні докази, що гроші були незаконно викрадені в Україні.

"Латвійська сторона підтвердила на 100% готовність виконати всі свої зобов'язання в рамках існуючих міжнародних конвенцій. Україна ж повинна документально підтвердити факт походження цих грошей з України і їх злочинне походження. Ключовим питанням буде вирок українського суду, але можуть бути і альтернативи", - сказав замгенпрокурора.

Нагадаємо, у Латвії рішенням суду 50 млн євро визнані незаконно набутими і вилучені на користь латвійської держскарбниці у справі розкрадань із держбюджету України і легалізації коштів через латвійські банки.

При цьому сума збігається з тією, що інкримінується української прокуратурою Арбузову.

Сам Арбузов стверджує, що інформація ЗМІ про конфіскацію 50 млн євро на його рахунках в Латвії не відповідає дійсності

Більше новин політики читайте на Depo.Влада