ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко: До відповідальності притягнуто більше 20 прокурорів, звільнено близько 100 суддів

Завдяки спільним діям генпрокурора Віктора Шокіна та його заступника Давида Сакварелідзе лише за останній місяць притягнуто до відповідальності за хабарі понад 20 прокурорів
Depo.Влада
25 липня 2015 21:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу СТБ, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На сьогоднішній день до відповідальності притягнуто більше 20 прокурорів. І це лише за місяць", - сказав Порошенко.

Однак, за його словами, нині недостатньо звітувати про притягнення до відповідальності прокурорів - треба оновлювати саму прокуратуру.

"І саме тому прокуратура на сьогоднішній день скоротила 3 тисячі своїх співробітників на підставі закону, який 15 липня набрав чинності, значним чином скорочена кількість місцевих прокуратур і до цих прокуратур зараз набирається 700 нових прокурорів, які необов'язково, а, може, інколи навіть і бажано, не мають досвіду роботи у прокуратурі. Вони мають бути обличчям нової прокуратури", - підкреслив Президент.

Глава держави зауважив, що наразі відбувається також оновлення суддівської влади. Так, уже звільнено близько 100 суддів - "когось за корупційні дії, а хтось пішов сам".

"Я думаю, що протягом трьох тижнів після отримання висновку Венеціанської комісії я внесу проект змін до Конституції у частині судової гілки влади. Із суддів має бути знято недоторканність, і вони можуть бути притягнуті до відповідальності", - підсумував Порошенко.