Порошенко дав старт силам спецоперацій проти "зелених чоловічків"

Президент України Петро Порошенко підписав закон про Сили спеціальних операцій Збройних сил України
Depo.Влада
26 липня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Адміністрації Президента.

"Сьогодні в житті українського спецназу важлива і урочиста подія, яка є результатом спільної та скоординованої роботи багатьох людей. Сьогодні підписується закон, яким завершується процес створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України", - констатував Порошенко.

За словами глави держави, військові США, Канади та ЄС візьмуть участь у тренуваннях Сил спецоперацій. Він додав, що в Україні вже створено спеціальний центр і застосовуються тренінгові програми, які дозволяють швидко та якісно готувати спецпризначенців.

Також своїм указом президент встановив День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який відзначатиметься щороку 29 липня.

Президент наголосив, що встановлення такого Дня сприятиме подальшому розвитку національних військових традицій, військово-патріотичного виховання молоді, її готовності до захисту Батьківщини.

Нагадаємо, що 16 червня Верховна Рада ухваленням Закону "Про внесення змін до деяких законів України з питань оборони" утворила новий рід військ – сили спеціальних операцій Збройних Сил України.  Закон покликаний визначити місце Сил спеціальних операцій, Об’єднаного оперативного штабу та вже створених Високомобільних десантних військ у загальній структурі Збройних Сил України та їх правовий статус як військових командувань. 

У парламенті зазначали, що цим законом Україна відреагувала на виклики, пов’язані з появою у нас "зелених чоловічків" і гібридною війною, розв’язаною Російською Федерацією проти України.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя