Порошенко дав надію на вибори мешканцям прифронтових міст

Український парламент призначить вибори навіть на тих територіях Донбасу, де зараз їх проводити неможливо, якщо там припиняться обстріли
Depo.Влада
9 вересня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Про це під час Ради регіонального розвитку заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"У мене була дуже ретельна дискусія з представниками влади на Донбасі і громад, вони давали дуже вагомі аргументи щодо непроведення виборів і керувалися в їх розміні державних інтересів. І я усвідомлюю всі ризики і небезпеки. Але право людей обирати представників на прозорих виборах докорінно відрізняє (ситуацію у нас, - ред.) від ситуації на окупованій Росією території", - розповів Порошенко.

Він додав, що вибори будуть всюди за винятком тих районів, де є загроза спонтанних неочікуваних обстрілів, "де ми не зможемо захистити людей"

"Але щойно там ситуація буде стабілізована - Рада призначить вибори там", - пообіцяв глава держави.

Нагадаємо, що 29 серпня Комісія встановила неможливість проведення відповідно до положень закону "Про місцеві вибори" чергових виборів депутатів районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад Донецької і Луганської областей та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року до 91 місцевої ради Донецької області та 31 місцевої ради Луганської області.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.