Порошенко дав надію на вибори мешканцям прифронтових міст

Український парламент призначить вибори навіть на тих територіях Донбасу, де зараз їх проводити неможливо, якщо там припиняться обстріли

Про це під час Ради регіонального розвитку заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"У мене була дуже ретельна дискусія з представниками влади на Донбасі і громад, вони давали дуже вагомі аргументи щодо непроведення виборів і керувалися в їх розміні державних інтересів. І я усвідомлюю всі ризики і небезпеки. Але право людей обирати представників на прозорих виборах докорінно відрізняє (ситуацію у нас, - ред.) від ситуації на окупованій Росією території", - розповів Порошенко.

Він додав, що вибори будуть всюди за винятком тих районів, де є загроза спонтанних неочікуваних обстрілів, "де ми не зможемо захистити людей"

"Але щойно там ситуація буде стабілізована - Рада призначить вибори там", - пообіцяв глава держави.

Нагадаємо, що 29 серпня Комісія встановила неможливість проведення відповідно до положень закону "Про місцеві вибори" чергових виборів депутатів районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад Донецької і Луганської областей та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року до 91 місцевої ради Донецької області та 31 місцевої ради Луганської області.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.