Порошенко дав Героя України ще двом військовим

Президент Петро Порошенко підписав укази про присвоєння звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" майору Андрію Ткачуку та молодшому лейтенанту Володимиру Гарматію (посмертно)
Depo.Влада
14 жовтня 2016 21:51
ФОТО: depo.ua

Тексти відповідних документів оприлюднено на офіційному інтернет-представництві глави держави, повідомляє Depo.ua.

Як зазначається в указі, майор Ткачук нагороджений "за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові". 

Молодшого лейтенанта Гарматія удостоєно високого звання "за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі". 

Під час урочистостей з нагоди Дня захисника України Президент вручив орден «Золота зірка» Героя України майору, начальнику штабу - першому заступнику командира парашутно-десантного батальйону 25 окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ Андрію Ткачуку, повідомляє прес-служба глави держави. 

Нагороду молодшого лейтенанта Гарматія отримала з рук Президента мати Героя Оксана Гарматій.

Порошенко дав Героя України ще двом військовим - фото 1

"Золоту Зірку" Героя України глава держави вручив також удові танкіста капітана Олександра Лавренка, якому почесне звання було присвоєно у вересні (посмертно).

Порошенко дав Героя України ще двом військовим - фото 2

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада